PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624438}

Ringer

7,1 2 980
ocen
7,1 10 1 2980
Ringer
powrót do forum serialu Ringer

Mam ochotę obejrzeć ten serial. Wiem jednak, że został anulowany po pierwszym sezonie. I mam pytanie czy historia została zakończona. Już obejrzałem kiilka takich seriali gdzie wątek jest urwany a serial nie kontynuowany, także ani jednego więcej takiego serialu.

Diretto

Moim zdaniem spokojnie możesz obejrzeć. Większość wątków zostaje wyjaśnionych. Oczywiście scenarzyści zostawili sobie furtkę w razie gdyby miał powstać drugi sezon, ale nie jest to tak drastyczne jak w przypadku innych seriali.

Magdaaa

Ok. Dziękuję za odpowiedź.

ocenił(a) serial na 10
Magdaaa

Jak dla mnie serial w ogóle nie został zakończony, w ostatnim odcinku dopiero zaczyna się rozkręcać. Zakończono wątek przewodni to prawda, ale całość skasowano w najlepszym momencie. Ale to tylko moja opinia :) Mam nadzieję, że po urodzeniu dziecka SMG wrócą do tego serialu.

ocenił(a) serial na 10
Diretto

nie został anulowany.jest drugi sezon:-)

gracjan240

kiepska ściema :-)

ocenił(a) serial na 10
Diretto

gdzieś czytałem ze ma być 2 sezon,albo jestem naiwny albo głupi:-)

gracjan240

Serial został anulowany. Nigdy do niego nie powrócą. Ciąża SMG nie była powodem. Amerykanie się po prostu nie znają na serialach ;p

ocenił(a) serial na 10
Magdaaa

pewnie że się nie znają,a polacy myslisz że tak?:-)u nas nigdy takiego serialu jak Ringer nie pokażą:-)ach ta polska..:-)pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Magdaaa

Coo? Mogliby nakręcić drugi sezon ;c

Karoo971

Może obejrzę, jak już nie będę miała co oglądać, ale przyznaję, że nie lubię takich "urywanych" dobrych seriali , bo słyszałam wiele dobrych opinii na jego temat :D

NaomiClark_

Serial jest swietny, naprawde, ale praktycznie nic nie zostało wyjasnione! Kiedy dojdziesz do konca 1 sezonu i pomyślisz że teraz dopiero wszystko nabierze tempa i kluczowe wątki zostaną wyjaśnione widzisz napis the end a potem dowiadujesz się żenie bedzie 2 sezonu.

Tak dawno się nie wqrzyłem jak po tym gdy sie dowiedziałem że postawili krzyzyk na serialu. Kiedyś oglądałem studio 60 i to samo taki serial, taki potencjał i mała oglądalność...

ocenił(a) serial na 7
smoke_city

Dokładnie tak :/ Znaczy - serial jest dosyć przewidywalny, ale i tak niezły, ma sympatyczny wątek romantyczny, a główny męski bohater ma akcent że mrr ;)
Ale serial kończy się w najgorszym możliwym momencie - niby główny problem zostaje rozwiązany, ale cała reszta się sypie, no aż żal patrzeć :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones