PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624438}

Ringer

7,1 2 979
ocen
7,1 10 1 2979
Ringer
powrót do forum serialu Ringer

10/10

ocenił(a) serial na 10

Serial jest dobry ale moim zdanie powinno nakręcić 2 sezon,bo właściwie się jeszcze nie skończył i powinni nakręcić chociaż jeszcze spotkanie ze siostrami.

michalblachut

Całkowicie popieram.. szkoda, że nie powstał drugi sezon :(

Mona_Linka

zgadzam się :) szkoda, że tak dobry serial i tylko 22 odcinki... ale też dobrze, że nie przeciągali go na 100 odcinków, mimo wszystko + 10 odcinków wcale by nie zaszkodziło serialowi. Fajnie byłoby zobaczyć konfrontację Birdget i Shoban. Świetnie zagrała Sarah Michelle Gellar czapki z głów dla niej... uwielbiam ją!

michalblachut

spotkanie z siostrami? z jej niedawno-zmarłą siostrą bliźniaczka?

ocenił(a) serial na 9
kachasmoq

przecież Siobhan żyje, upozorowała swoje samobójstwo. Chyba serial jeszcze przed Tobą;>

maaajenka

Cały temat to spoiler, a ty go jeszcze dopełniłaś, dzięki ku rwa.

ocenił(a) serial na 9
maroondragon

w sumie masz rację, sorki. Ale zepsułam Ci jedynie pierwsze z 3 - 4 odcinki, bo wtedy okazuje się prawdą to co powiedziałam.

maaajenka

no dobra, wybaczam, miałem zły dzień.

ocenił(a) serial na 9
maroondragon

mam nadzieję, że już lepiej. pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
michalblachut

Zakończenie najgorsze z możliwych :/ Zdecydowanie zabrakło konfrontacji sióstr, no i ochłonięcia Andrew i Juliet, przecież to niemożliwe żeby jej nie wybaczyli, zwłaszcza on :/

ocenił(a) serial na 10
Sol89

Zgadzam się. Zakończenia brak. Wygląda jakby miałbyć 2 sezon ale wypadł z ramówki lub scenarzyści nie mieli pomysłu co dalej.

ocenił(a) serial na 7
piotr_zawislak_78

Nienawidzę takiego urywania seriali, to kompletny brak szacunku do widza. Tak jak napisała niżej afloditka - tak naprawdę wystarczyłby jeden, dwa odcinki żeby wszystko ładnie spiąć, zamiast zostawiać porozgrzebywane wątki.

ocenił(a) serial na 6
michalblachut

W sumie to 2 sezon niepotrzebny, zwyczajnie zabrakło jednego odcinka....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones