PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681547}

Przereklamowani

The Crazy Ones
6,5 1 588
ocen
6,5 10 1 1588
Przereklamowani
powrót do forum serialu Przereklamowani

Polecam.

ocenił(a) serial na 7

Nie wiem jak z jakością tłumaczenia bo nie używam polskich napisów ale jeśli jest ono dobrej jakości (w obu
pierwszych epizodach występuje sporo gier słownych patrz: improwizowana piosenka dla McDonalds czy penis
metaphor z drugiego epizodu) to gorąco polecam. Póki co mam za mało informacji bo dać ostateczną ocenę ale The
Crazy Ones spełnia swoją główną funkcję - jest śmieszne. Dużo dróg na skróty (wymóg 20 minutowych odcinków) i
trochę za mało budowania postaci ale to jest w gruncie rzeczy Robin Williams show a ja jestem jego ogromnym fanem.
Tylko z tego powodu daję serialowi 8/10 choć bardziej adekwatną oceną byłoby pewnie 6-7. Warto zobaczyć i przekonać
się samemu czy proponowany przez The Crazy Ones humor nam "leży".

Forc3ofWill

A jak wypadła Kelly w pierwszym odcinku? :D
Sarah dobrze sobie radzi? :)
Tylko bez mega spoilerów, bo jeszcze nic nie widziałam... :p

ocenił(a) serial na 7
anulka88

Radzi sobie. Pewnie można jej zarzucić, że przesadza z ekspresywnością ale ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Dwa pierwsze odcinki i tylko 40 minut to trochę mało by formułować ostateczne wnioski, ale póki co wszyscy członkowie obsady dorzucili coś sensownego do efektu końcowego i nawet jeśli Robin Williams jest najważniejszy to nie jest jedynym atutem serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones