Simple Plan

powrót do forum osoby Simple Plan

SP mogą znowu przyjechać do Polski! Supportem ma byc podobnież October Sky. Ruszyła już petycja. Podpisujcie to może znowu ich zobaczymy na żywca:D Byłoby super!:))
http://www.thepetitionsite.com/1/simple-plan-w-polsce---support-october-sky

monia3496

Miejmy nadzieje że się uda:) Tylko fani muszą się bardziej postarać bo wyniki petycji nie są zadowalające:( NO cóż;D Trzymamy kciuki ;D POdpisujcie się!! ;D
SP<3 Rocks!!

CharlotteSP

Też mam nadzieję, że przyjadą, jednak sądzę, że szybciej ich zobaczycie, gdy udacie się na koncert do innego kraju... Nie ma to jak Polska... :)
Pierre! <333

PourElle_DianeKruger

Niby tak. Ale Lisa skąd my kase na to weźmiemy??:D Nasz nienagrany teledysk raczej nie zarobi;D A przeciez nie wyjdziemy Z z Gitarami na ulica i karteczką "Zbieramy na Koncert Simple Plan" ;D
Jednak. . koncert w Kanadzie. . . <3 to było by coś;D Ale ten w stodole przecież był boski;D I poznałyśmy Reżysera;*<33 aa Inspiracja musi być;*:*

CharlotteSP

hej, czemu nie wyjdziemy na ulicę z karteczkę "zbieramy na koncert"?! Oczywiście musiałabyś uwierzyć w to, że potrafisz śpiewać. Jak to zrobisz, to idziemy zarabiać, a masz czas do listopada, kochanie. :D
A pewnie, że koncert w Stodole był wspaniały, a reżyser to już w ogóle... :D

PourElle_DianeKruger

Ale ja niestety nie uwierze xD:D
Haha! weźmy lobsa;D ona umie śpiewać;D

CharlotteSP

cóż, w takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak czekać, aż uwierzysz

PourElle_DianeKruger

Haha;D Albo jak uzbieramy kase na wyjazd;D ale z tym może być gorzej xD

CharlotteSP

a to swoją drogą ciekawe, czy wcześniej uwierzysz, czy też wcześniej uzbieramy kasę.

PourElle_DianeKruger

haha;D w sumie nie wiem . .może szybciej uwierze bo my kasy nigdy nie uzbieramy xdd

PourElle_DianeKruger

Zaakceptuj moje zaproszenie;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones