Sarah Michelle Gellar

Sarah Anne Michelle Prinze

7,9
7 524 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Michelle Gellar

a) która z nich wydaje wam sie atrakcyjniejsza?
b) która z nich ma lepszy dorobek filmowy?
c) który serial wam się bardziej podoba Buffy Postrach Wampirów czy Cień Anioła?

kameleonik1

a) Alba aczkolwiek Sarcia jest sliczna
b) zdecydowanie SMG!Gra w fajnych horrorach i thirellach:D
c) Zdecydowanie BTVS

Sachi

a) Jessica Alba
b) Sarah Michelle Gellar
c) Cień anioła
To są moje szczere odpowiedzi:):)

Sylwka

a) SMG
b) SMG
c) BtVS stanowczo!

Stawiam na SMG, choć Jessica Alba też ma się czym poszczycić zarówno w punkcie A i B. Lubię obie, ale oczywiście Sarah bardziej ;)

kameleonik1

zajrzałem na strone Sarah Michelle Gellar po obejrzeniu "szkoły uwodzenia", oczywiscie wczesniej widziałem tez troche odcinków buffy i co...ładna dziewczyna, nawet bardzo ładna ale aktorka z niej niezadobra, a przynajmniej nie na jakies wartosciowe nagrody, chyba ze od MTV, albo dzikiej amerykanskiej młodzoeży. "Klątwa" z jej udziałem to porażka, "krzyk2" tez mi sie nie podobał, lepiej wyszło w "szkole..." ale film sam w sobie moło orginalny wiec niepodobał mi sie tak jak powinien. juz odpowiadam...

a)zdecydowanie Sarah (jak dla mnie)

b)Jessica Alba...choc ma tez pare "gniotów", podobało mi się "sin city"

c)oba niebyły "zbyt wymagające" ale "cien anioła" wcale mnie nie ruszył, dlatego tez wybieram "Buffy...". Swoją drogą SMG całkiem ładnie pokopała te wampiry

kameleonik1

1 Sarah Gallar
2 Jessica Alba
3 Buffy postrach wamirów

kameleonik1

jedna odpowiedz na te trzy pytania
=> Alba
choc Sarah Michelle Gellar tez jest dobrą i bardzo ładną aktorką

kameleonik1

a) Sarah Michelle Gellar
b) Sarah Michelle Gellar
c) Buffy the Vampire Slayer

Moje szczere odpowiedzi =)

Kara_5

1. SMG
2. SMG
3. Buffy :-)

Pozdrawiam serdecznie:)

Mikimoto_

1.Sarah, ale Jess też jest śliczna
2.Sarah więcewj filmów z nią widziałem
3. Oba są świetne, ale Buffy

kameleonik1

alba ładniejsza

sarah ma lepszy dorobek

użytkownik usunięty
kameleonik1

1)Ładniejsza jak dla mnie jest Jessica ale Sarah też jest piękna . Jak dla mnie obie są jednymi z najpiękniejszych aktorek . 2)Lepszy dorobek ma Jessica . Ale uwielbiam oglądać zarówno filmy z Sarah jak i Jess . 3)Buffy jest lepszym serialem .

użytkownik usunięty

Chociaż chyba lepszy dorobek ma Sarah . Jessica ma większy dorobek i gra w świetnych filmach . Ale Nieodparty urok , Szkoła uwodzenia, Koszmar minionego lata mogę oglądać bez końca.

kameleonik1

1 Alba 2 Alba 3 Buffy

kameleonik1

Co za pytanie. Jessica Alba jest śliczna, Gellar to przy niej kopciuszek. Jest zupełnie przeciętna, trudno nawet nazwać ją ładną. Jej filmografia tez jest przeciętna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones