Mark MetcalfI

Mark Howes Metcalf

6,5
126 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Metcalf

Sam zespół okropny. Sam ich widok mnie odrzuca, choć muzykę tworzyli całkiem całkiem... Za to monologi Marka z klipów to już po prostu klasyka.

Kalafiores

Pass the Carrots, Please!

Kalafiores

haha w teledytskach jest miszczowsky :D

Kalafiores

W latach 80tych przypakowani rockowcy w damskich wdziankach... to byla norma, ale wtedy nie bylo to gejowskie!
Twisted sisters maja genialne piosenki, komediowe teledyski, a ten aktor jest po prostu stereotypowym sadystycznym ojcem. Ta jego frustracja, genialna!

Bruce_Lee

Zespół, bo już nie istnieje, nazywał się Twisted Sister czyli po polsku zakręcona siostra,a Metkalf w ich teledyskach, to taki typowy katol z południa USA.Ora et Labora a nie jakieś zakręcona siostra drug queen czyli Snider z kumplami.Zespół wyśmiewał w swoich tekstach dyscyplinę szkolną i katolskie wartości.A wygląd?Zaczynali w latach 70-tych gdzie popularny był tak zwany glam rock,te buciory na koturnach makijaże,bardziej znani są Kiss którzy czerpali z komiksów.Ich twórczość trzeba po prostu traktować z przymrużeniem oka czego przykładem są videoclipy nie tylko z udziałem Mark'a Metcalf'a.

Resfilm

Teledyski mistrzowskie, a co do wyglądu... Wystarczy sobie przypomnieć jak wyglądali wtedy chociażby W.A.S.P. i wiele innych zespołów. Z drugiej strony wolałem Blacky'ego z tarczami od pilarki na rękawach od tego co wyprawia teraz gdy mu odbiło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones