Freddie Prinze Jr.

Freddie James Prinze

7,3
3 327 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Freddie Prinze Jr.

Dalej gra ten aktor czy zakończył swoją karierę, a może brak propozycji i słabe występy w castingach? Ostatni film z 2009 roku no to już 3 lata brak go na ekranach.

lukasz12548

chciałam zadać to samo pytanie :)

ninek_w

Nie ma propozycji, to nie gra. Prosta sprawa. Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie to ostatni jego film który trafił do kin w normalnej dystrybucji. A było to blisko 10 lat temu. Pewnie siedzi w domu, gdy żona jest w pracy. Sarah przynajmniej jakoś przędzie...

W latach 90 oboje byli gwiazdami i świetnie zapowiadającymi się aktorami. Teraz ona to druga liga, a Freddie nawet nie wychodzi na boisko.

cxap

W 2012 podkładał głos w filmie animowanym. Wiec może się weźmie za dubbing tak jak David Faustino

cxap

jest jeszcze teatr inteligencie, nie wszyscy graja tylko w filmach niektórzy są ambitniejsi

werty222

Ty jesteś tak inteligentny, że nawet nie potrafisz doczytać o co pytał założyciel tematu...

A sam Freddie Prinze Jr. ma tyle wspólnego z teatrem, co Ty z inteligencją i sztuką czytania ze zrozumieniem.

cxap

o jejku jakie oburzenie, i jakie bzdury, powodzenia

werty222

O jejku pomyliłeś kolejność ambitniejszy inteligencie, bo do twojego pierwszego postu w tym temacie, ta odpowiedź pasowała by idealnie, z powodzeniem włącznie.

cxap

ja nie rozumiem po co się tak stawiasz, ale dobra niech ci będzie ja jestem ambitnym inteligentem a ty no cóż, pewnie moim przeciwieństwem, na pewno dla tego nie możemy się dogadać.

werty222

Jeśli ktoś się tu pierwszy postawił, to Ty, a bycie przeciwieństwem osoby, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem, ani nawet napisać poprawie "dla tego" może chyba jedynie tylko cieszyć.

cxap

dla tego, z dzieckiem niedoczytanym i nie douczonym, upierającym się przy swoich teoriach z kosmosu nie będę już dyskutować.

werty222

Na prawdę dla tego niewarto?

Może faktycznie nie wmawiaj już innym swoich bzdur i teorii z kosmosu, ukazując zarazem swoje niedoczytanie, niedouczenie, brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, pseudo-inteligencje i bezpodstawne, wydumane ambicje.

Powodzenia, bo widać, że będzie Ci bardzo potrzebne.

cxap

Hahahahaha:) Jesli juz chodzi o to wyzej wspomniane "dla tego", to rzeczywiscie dobry komentarz jak na kogos, kto napisal "pasowala by". Ahahahahaaaaaa! :)))

lukasz12548

Tutaj masz ostatnio wrócił do grania w 2013 grał gościnnie w 2 serialach i podobno ma zagrać w 2014 w jakieś nowej produkcji.
http://www.imdb.com/name/nm0005327/

dominik1989

Dzięki:)
Mimo wszystko więcej grał jak był młodszy. Pewnie miał idealną twarz do grania przystojnych nastolatków.
A teraz gdy ze swoim wiekiem może grać o wiele więcej ról i do tego ciekawszych mało gra, bądź wcale. Może ma teraz więcej rywali, konkurencji do grania danej roli:)

Także dzięki za podesłanie linku

dominik1989

Mam nadzieję, że wróci, wiadomo, że po takiej przerwie nie wezmą go do mega produkcji na miare Oscara, ale tu serial, tam drugi, film też widać, więc jest OK :))

lukasz12548

Na iemdebie jest więcej informacji. Wziął się za dubbing i seriale. Pewnie nie dają mu innych propozycji.

lukasz12548

gra w teatrze

PalmerChili

Coś Ty się tak uparła na ten teatr? Nie gra w żadnym teatrze! Został szefem kuchni a aktorstwo traktuje raczej jako hobby.

lukasz12548

Podkładał głos Kananowi Jarusowi w star wars rebelianci. Więc siedzi w dubbingu

lukasz12548

Jest szefem kuchni i pisze książki kucharskie.
https://eu.usatoday.com/story/life/entertainthis/2016/06/08/chef-freddie-prinze- jr-all-back-to-the-kitchen/85561314/

Grifter

szkoda, że on i Sarah nie zrobili oszałamiającej kariery, mimo, że w latach 90-tych byli cały czas na topie.

Blair

Ciężko jest zrobić oszałamiającą karierę grając tylko i wyłącznie w kinie rozrywkowym, rolki które nie wymagają wielkiego talentu. Oboje byli idolami nastolatków.
Ich publiczność dorosła a oni odeszli w zapomnienie. Sarah co prawda próbowała jeszcze coś ugrać ale Jej seriale okazały się porażkami (bo w kinie ewidentnie Jej nie wyszło). W ostatnim czasie miała kilka rol dubbingowych ale przed kamerą nie pokazała się już od 7 lat.

BMovieManiac

Sporo racji. Do tego wydaje mi sie, ze oni tworzą taka parę, która stawia na pierwszym miejscu rodzinę i spędzanie razem czasu. Kasa jest, żeby spokojnie zyc więc poświęcili się rodzinie i pasji - gotowaniu. Z tego co czytałam Freddie miał w 2014 powazne kłopoty zdrowotne i operacje kręgosłupa, po której musiał się uczuć od nowa chodzić. Jego problemy zdrowotne też zabrały im obojgu sporo czasu. Teraz przez ostatnie 2-3 lata oboje w czymś tam zagrali, ale najlepszy czas mają zdecydowanie za sobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones