PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016444}

Zróbmy zemstę

Do Revenge
5,7 9 010
ocen
5,7 10 1 9010
6,0 5
ocen krytyków
Zróbmy zemstę
powrót do forum filmu Zróbmy zemstę

Film całkiem niezły, szczególnie jak ktoś się interesuje tematyką YA. nie wiem skąd te negatywne komentarze, wiadomo, że to nie jest oscarowe dzieło, ale spełnia fukcje swojego gatunku ;)
bardzo podobała mi się gra Mai Reficco, muszę przyznać, że jestem jej wielką fanką. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć ją w zapowiadanej premierze Cuban girl. Ta książka bardzo mi sie podobała i myślę, że to może być wielki hit z gatunku ya, może coś na miarę gwiazd naszych wina?

asiajoasiakam

Cuban girl to chyba jedna z moich ulubionych YA książek. Wzruszająca, urocza, ale właśnie niebanalna. I nie tylko dla nastolatków. Więc oby tego nie zepsuli :D Ale myślę, że Maia idealnie pasuje do tej roli. Ale jeszcze bardziej jaram się, że Oriana będzie grał Kit Connor.

asiajoasiakam

książka faktycznie ma coś w sobie interesującego i myślę że w dużej mierze to zasługa bohaterów, którzy nie są nudni i jednowymiarowi, nawet ci poboczni :) no i dlatego też nadają się na film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones