PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31033}

Ulice strachu

Urban Legend
5,8 7 059
ocen
5,8 10 1 7059
6,0 5
ocen krytyków
Ulice strachu
powrót do forum filmu Ulice strachu

Film jest tak niesamowicie głupi i pozbawiony jakiegokolwiek realizmu że aż nie mogłem traktować go poważnie, fakt że ostateczne ujawnienie mordercy mnie zaskoczyło ale motyw jakim się kierował podczas zabijania był po prostu śmieszny. Poza tym nie rozumiem jak morderca mógł z taką prędkością przemieszczać się z jednego miejsca do drugiego, już logiczniejszy byłby fakt że morderców jest dwóch, nie wiem jakiś duet w stylu Damon/Parker, to już by miało więcej sensu niż to co nam zaserwowali na końcu.

ocenił(a) film na 6
Alex_DeLarge_

Jestem świeżo po obejrzeniu filmu. Nie oceniam go aż tak tragicznie, a to kim okazał się morderca zaskoczyło mnie. Jednak absurdalne było to, że ta filigranowa dziewczyna w tak krótkich odstępach czasu była w stanie przenieść z jednego miejsca w drugie taka ilość bezwładnych ciał dorosłych ludzi. Gdyby chociaż miała jakiegoś pomocnika byłoby bardziej wiarygodnie, albo przynajmniej o wiele mniej absurdalnie...

ocenił(a) film na 6
Alex_DeLarge_

"pozbawiony jakiegokolwiek realizmu" hahahah zasmialem sie, to jest horror, a nie film wojenny
Ja na czas oglądania takich filmów wyłączam myślenie w znacznym stopniu, morderca mnie co prawda nie zaskoczył (spodziewałem się czegoś takiego), ale końcówka była bardzo ciekawa i podwyższyła ocenę całej produkcji.

ocenił(a) film na 2
Mily209

Nie zaznałem w tym filmie zjawisk paranormalnych (prócz umiejętności teleportacji villaina XD) więc nie jest to horror tylko zwykły thriller, a owy powinien zachować resztki realizmu, a poza tym gratuluję że udało ci się przewidzieć tak debilne zakończenie :D

ocenił(a) film na 6
Alex_DeLarge_

właśnie obdarcie z resztek realizmu zamienia thriller w horror, slasher nie może być thrillerem lol

ocenił(a) film na 2
Mily209

To i tak nie zmienia faktu ze film jest zwyczajnie debilny :D

ocenił(a) film na 6
Alex_DeLarge_

no taki typowy teen slasher movie, jak ktoś nie jest fanem tego typu produkcji to się nie dziwe, że mu się nie podoba :PPP

ocenił(a) film na 2
Mily209

Być może ale taki Krzyk powiedzmy bardzo przypadł mi do gustu mimo że to rodzima produkcja :D

ocenił(a) film na 6
Alex_DeLarge_

wszystko dlatego, że Krzyk = Craven, nie można nie lubić filmów KRÓLA CRAVENA
hahah

ocenił(a) film na 3
Mily209

ja zajebiscie lubie slashery, ten tez mi sie podobal, ale byl strasznie glupi to fakt, laska ktora rznie roslych facetow, targa ich ciala gdzies na gore jakiegos tam budynku bez zadnych sladow, wszystkie morderstwa tuszuje w kilka min a do tego jest nie dozabicia to juz lekka przesada.

Alex_DeLarge_

Moim zdaniem motyw akurat był dobry bo chyba nic tak nie niszczy człowieka jak taka strata ukochanej osoby, w dodatku przez czyjąś głupotę. A kto jest mordercą faktycznie było zaskakujące natomiast nie podobał mi się fakt, że w ciemnej kurtce ewidentnie był widoczny mężczyzna - wysoki, silny, z masywnymi nogami, a nagle się okazuje, że to filigranowa kobieta. A jeśli chodzi o ostatnią scenę to nigdy nie zrozumiem, dlaczego walki toczą się w samochodach podczas jazdy, jakby nie można było się zatrzymać po prostu. A morderczyni to jakiś cyborg, że przeżyła to wszystko i na dodatek znowu trafiła na kampus? Mimo wszystko filmowi śmiało można dać 6/10.

ocenił(a) film na 7
AlexabezKeksa

Straciła ukochaną osobę i z rozpaczy zaczęła mordować przypadkowe osoby, udając jednocześnie przyjaciółkę osoby, którą obwiniała o śmierć chłopaka, by ostatecznie dokonać "wielkiej zemsty". Logiczne jak cholera...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones