PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31334}
5,7 40 411
ocen
5,7 10 1 40411
3,8 14
ocen krytyków
Scooby Doo
powrót do forum filmu Scooby-Doo

fajny, ale to skandal co twórcy zrobili z biednego Scrappy Doo

ocenił(a) film na 7
Nightwing_2

Scrappy Doo powinien być z tą całą paczką i pracować z nimi. Zbeszcześcili go normalnie !!!

RokiCor

mnie też wkurzyło

ocenił(a) film na 5
dawidking2

Crappy Doo - shit where are u? I wanna make crap on you...

Przepraszam to był durny i dziecinny żart oh :( teraz mi smutno muszę sięęęę.....
---- EMO MODE ON ----
POWIESIĆ !!!!
lub podciąć żyły ehhehe :D

użytkownik usunięty
Nightwing_2

I bardzo dobrze, że zrobili z nim to co zrobili. Wkurzający gnojek zasłużył sobie.

Ale czy nie przegięli?

ocenił(a) film na 8
Nightwing_2

tez jestem tego zdania;/

ocenił(a) film na 6
Nightwing_2

Nie wiem jak w Polsce, natomiast na zachodzie, Scrappy-Doo nie był lubianą postacią. Tak jak powiedziała Velma w filmie: "Był czarną owcą w rodzinie". Sam William Hanna, na krótko przed swoją śmiercią w 2001 roku, przeprosił wszystkich fanów psa-detektywa za stworzenie siostrzeńca Scooby'ego, ujmując, że to był jeden z większych błędów w historii jego twórczości.
:)

Versinn

Ja tam zawsze go bardzo lubiłem, był wręcz moją ulubioną postacią. W SZCZENIAKU SIŁA!!!!!

ocenił(a) film na 5
Versinn

Też za nim nie przepadałam, za duże mafiozo jak na takiego małego bąbla 'v'

Versinn

To mogli go po prostu nie dodawać do filmu.

ocenił(a) film na 4
Nightwing_2

Ja tam nigdy kurdupla nie lubiłem i nie jestem w tej opinii odosobniony.

Bernierdh

Ja go tam lubiłem , zdobył wielką popularność w swoim pierwszym serialu błędem twórców było to że scrappy zagościł później w drużynie na stałe kosztem obecności Freda i Velmy

ocenił(a) film na 4
kubala102

Zgadzam się, że w pierwszym serialu był jeszcze znośniejszy niż w następnych, ale ja go nie lubiłem od początku. Od razu było widać, że jest strasznie na siłę, wepchnięty tylko dla elementów komediowych i po to, żeby ludzie zachwycali się jego urokiem. Ot, taki fanserwis.

ocenił(a) film na 6
Nightwing_2

Właśnie zajebiście zrobili. Przez to oceniam pozytywnie. Pozbyli się zakały, która zawsze denerwowała w bajce.

ocenił(a) film na 7
Nightwing_2

Masz rację nie rozumiem tego przecież w 1979 scrappy doo podniósł oglądalność i dzięki temu powstało kilka seriali oraz trzy filmy które zarobiły fortunę po scooby doo i szkoła ubiorów postać znikła no rozumiem powstał wtedy serial szczeniak zwany scooby doo i scrappy doo nie mógł się pojawić ale potem powstał jubileuszowy film Hanny Barbara i tam pojawiły się prawie wszystkie postać przez nich stworzone tagrze scooby doo i spółka ale bez scrappyego potem powstał film scooby doo i baśnie tysiąca i jednej nocy scrappy mógłby się tam przećiesz pojawić potem był odc jony bravo w którym paczka się pojawiła znowu bez scrappy A przecież również by tam pasował no potem od scooby doo na wyspie zombie powstawały gry filmy seriale przecież to by było piełkne gdyby scrappy się
Pojawiał film ogółem fajny ale podnosi by oglądalność gdyby scrappy był bohaterem a nie anagoistą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones