PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31334}
5,7 40 431
ocen
5,7 10 1 40431
3,8 14
ocen krytyków
Scooby Doo
powrót do forum filmu Scooby-Doo

Mi film się podobał, na pewno nie tak jak pełnometrażowa Wyspa Zombie, ale nie można powiedzieć, że był porażką. Jakby na to nie patrzeć, to ci aktorzy trochę się napracowali przy tym filmie i z mojego punktu widzenia ich gra aktorska nie była zła, ale mogę się mylić. Nie rozumiem opinii niektórych osób, które nie dość, że dają taką niską ocenę to jeszcze tak ostro się wypowiadają. Wprawdzie każdy może mieć swoje zdanie, ale uważam, że film nie zasłużył na taką krytykę. Nie zgodzę się też z tym, że jest on całkiem dla dzieci, bo nie dość, że są tam różne podteksty erotyczne to jeszcze wulgarne słowa[kłótnia Scoobyego i Kudłatego po jeździe na motocyklach], których raczej nie powinny się uczyć. Pamiętam, że jak byłem mały, to tata zawsze mi film wyłączał, jak słyszał te zwroty. Moim zdaniem taki film bardziej jest przeznaczony dla młodzieży. Ale mi się bardzo podoba, bo zawsze, jak go oglądam, to jestem taki rozluźniony, że mógłbym nie wstawać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones