PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200067}

Powracający koszmar

The Return
5,3 2 421
ocen
5,3 10 1 2421
Powracający koszmar
powrót do forum filmu Powracający koszmar

to płynący czas, który i tak się znacznie wydłuża przy ogładaniu tej szmiry. Nie mam w zwyczaju przerwać filmów, jak już zacznę. Przy tym się po prostu strasznie męczyłem...

ocenił(a) film na 10
paquitta83

Mi sie tam podobal, uwarzam zekazdy film ma w sobie co wcjagajacego i interesujacego. Tylko musimy to zauwarzyc i zrozumiec. Wtedy moze kazdy film byc super.

ocenił(a) film na 6
SETH

Zgadzam się. Mnie się film podobał bardzo. Trzeba go uważnie oglądać i przede wszystkim do końca. Do ostatniej minuty nie wiadomo, o co chodzi.

ocenił(a) film na 1
sicksister

Niby macie rację... Niestety ten gniot nie zalicza się do tej klasy filmów, z których cokolwiek można wynieść, lub cokolwiek może zachwycić (poza tyłeczkiem głównej bohaterki).
Tego filmu nie sposób oglądać uważnie - głębsze wciągnięcie w bezsens tego tworu grozi przyczadzeniem umysłowym.
W każdym filmie w którym musimy coś wziąć "na wiarę", twórcy powinni zmusić nas do takiego śmiesznego triku zwanego "zawieszeniem niewiary". Twórcy tego filmu nawet się nie starali. Po prostu - machnęli to tak, jakby codziennie i każdemu zdarzało się mieć wizje śmierci innych ludzi! Przecież to żenada... 1/10 i ani 0.1 więcej

paquitta83

ogladalem ten film na raty przez (uwaga) TYDZIEŃ
dawno takiego szajsu nie widzialem :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones