PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200067}

Powracający koszmar

The Return
5,3 2 421
ocen
5,3 10 1 2421
Powracający koszmar
powrót do forum filmu Powracający koszmar

Jakiś rok temu widziałem trailer fajnie zapowiadającego się horroru. Przedstawiał on młodą dziewczynę pracującą w jakimś biurze. Podchodzi do niej jakaś stara ślepa kobieta i prosi ją o coś (nie pamiętam o co) ta próbuje uprosić szefa ale ten się nie zgadza i musi przekazać to tej kobiecie. Ta rzuca na nią coś w stylu klątwy, a później są urywki jak ją nawiedza ta stara. Była czymś jak demon, sam nie wiem. To nie jest stary film. Czy ktoś mi może powiedzieć co to za film?!?

albatron

pewnie chodzi ci o "Wrota do piekieł", to film z zeszłego roku

albatron

Tez mi sie wydaje że to były "wrota do piekieł". A może i mi ktoś pomoże, poszukuje filmu mniej wiecej 2000 rok, może i później. Akcja działa sie na pustyni, gdzie pod piaskiem grasowały jakies takie potwory cos w stylu wielkich węży.Jak to pierwszy raz zobaczyłam to byłam malutka i bardzo sie bałam, teraz trochę sie zminiło i z chęcią bym go obejrzała:) Z góry dziekuje za pomóc:)

ocenił(a) film na 7
aniutka_989

Chodzi ci zapewne o "Wstrząsy" aka "Wężoidy" - tytuł angielski to "Tremors" - są 4 części, najlepsza moim zdaniem częśc 1 :)

bafiakb

Hehe tak to jest to:) Dzieki baardzo:) ale nie wiedziałam ze to ma kilka części

albatron

to "Wrota do piekieł" na 100 %

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones