PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31317}

Nieodparty urok

Simply Irresistible
6,2 6 833
oceny
6,2 10 1 6833
Nieodparty urok
powrót do forum filmu Nieodparty urok

niezapomniany

ocenił(a) film na 10

ten film obejrzałam pewnie jak miałam ok 10 lat przypadkowo w telewizji. i zrobił na mnie OGROMNE wrażenie. przysięgam, że wspominałam go bardzo często choć nie pamiętałam ani tytułu ani aktorów. przypominał mi się za każdym razem kiedy coś gotowałam lub próbowałam czegoś nowego do jedzenia. myślałam że już nigdy go nie zobaczę i nie robiąc sobie nadziei wpisałam w google "magiczny krab". no i proszę! myślę, że już jutro go obejrzę i jestem ciekawa swoich odczuć po tak długim czasie

ocenił(a) film na 8
pannaaleksandra91

Jeden z najlepszych komedii romantycznych jaki widziałam.Świetna gra głównej bohaterki filmu.

ocenił(a) film na 9
pannaaleksandra91

chyba widziałyśmy "nieodparty urok" w tym samym czasie ;] mam podobne odczucia. błogie lata dzieciństwa, telewizor i ten KRAB...fantastyczny ^^ i krab i film. dzisiaj właśnie obejrzę :D

ocenił(a) film na 3
pannaaleksandra91

Miałam tak samo ;-) oglądałam kiedyś ten film, i bardzo mi się podobał. Kilka lat później przypomniałam sobie o nim jednak nie pamiętałam tytułu ani aktorów ;-) Pomógł mi magiczny krab ;P Cudowny film.

Tuber

cudowny film, więc dałaś 3? :D

ocenił(a) film na 3
szal

Szczerze mówiąc oglądałam ten film ostatnio wydawał mi się lepszy :P Wczoraj bardzo na niego czekałam ale jak już go zobaczyłam trochę się zawiodłam. :P Inaczej go zapamiętałam. :D Więc zmieniłam z 10 na 3. Wiem, wiem... dziwna jestem ;P

Tuber

żeby tak zjechać od razu o 7 w dół? no ale rozumiem :D

pannaaleksandra91

Moja historia bardzo podobna, ale pamietalam glowna aktorke, ktora kojarzylam z Buffy-postrach wampirów i filmach Scoobie Doo. Uwazam, ze film jest moze i slodki, ale taki dosc... oryginalny :D I mimo tego, ze ma juz tyle lat to według mnie się nie starzeje! :)

ocenił(a) film na 8
pannaaleksandra91

Oj zgadzam się...Jak widziałam ten film jak byłam mała to byłam zauroczona! Dym, magia i ten samolocik z papieru! Przyznam się, że tak jak Tuber obejrzałam go stosunkowo niedawno i mam takie samo odczucie. On mnie urzekł kiedyś, a teraz lekko rozczarował, ale filmem mojego dzieciństwa pozostanie :)

ocenił(a) film na 8
pannaaleksandra91

Miałam podobnie, uwielbiam ten film, fajny aktorzy, fajna fabuła :) Wart uwagi

ocenił(a) film na 9
Malina_1991

Zgadzam się z Wami. fajny film i Sarah nieźle wypadła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones