PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=86}

Koszmar minionego lata

I Know What You Did Last Summer
6,1 50 988
ocen
6,1 10 1 50988
5,5 11
ocen krytyków
Koszmar minionego lata
powrót do forum filmu Koszmar minionego lata

No właśnie.. czy takie oczywiste jest to że gł. bohaterowie to "dupki" którym należy się nauczka i czy jesteśmy pewni że my na ich miejscu nie wpadlibyśmy w panike ? Z pozycji wygodnego fotela przed TV wiele rzeczy wydaje się dość oczywistych niż w rzeczywistości.
Daję bonus za muzykę, za "problem moralny " z jakim mierzą się bohaterowie i na pewno co poniektóry widz, który czuje zażenowanie z powodu ich postępowania na początku filmu. Do tego dochodzi kilka niezłych scen "grozy" ( to nie jest groza która u mnie wywołuje ciarki bo to nie jest film w rodzaju Obecność) np. scenka z przechodzącymi grajkami a w tle... nie będę zdradzał o co dokładnie chodzi bo kto widział ten wie. Ciekawe wyjaśnienie samej "zagadki" też jest niezłe i gra aktorska trzyma przyzwoity poziom. Nie jest to mój gatunek filmu ( slasher ) , ale doceniam że film na prawdę da się oglądać. W zasadzie gdyby zaklasyfikowano go jako thriller nie miałbym zastrzeżeń.

ocenił(a) film na 6
armarange

Natomiast to w jaki sposób niedoszła ofiara wiedziała kto ją tak "pozamiatał" jest zagadką i słabym elementem fabuły bo wg mnie nie miała prawa tego wiedzieć ale wtedy nie mogłaby się mścić... scenarzyści powinni to lepiej dopracować. Poza tym scena z krabami w samochodzie i ich błyskawiczne zniknięcie ..słabo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones