PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=86}

Koszmar minionego lata

I Know What You Did Last Summer
6,1 50 961
ocen
6,1 10 1 50961
5,5 11
ocen krytyków
Koszmar minionego lata
powrót do forum filmu Koszmar minionego lata

Moja młodość, miałam naście lat jak to oglądałam , miłość w tle i ta tajemnica, super grali młodzi ludzie i faktycznie niektórzy są małżeństwem do teraz ,fajnie , pozdrawiam symparyków :-)

nathalie34

Podzielam twoją opinie,ja również miałem naście lat jak oglądałem Koszmar minionego lata,pamiętam jak w podstawówce kolega mi opowiadał o tym filmie :) na tamte czasy oglądałem go na odtwarzaczu :)

ocenił(a) film na 9
janosik_filmaniak

:-) Ja też oglądałam na odtwarzaczu, film do tej pory mój ulubiony, często do niego wracam , pozdrawiam :-)

nathalie34

Na odtwarzaczu MP3? :P

ocenił(a) film na 9
matleyoshka

Na odtwarzaczu , kaseciaku , Vhs itd.....

ocenił(a) film na 8
nathalie34

Też oglądałam za młodu. Miałam nawet oryginalny film DVD, ale komuś pożyczyłam na wieczne nieoddanie. W sumie fajny film, choć nie wiem jak dzisiaj bym go odebrała, bo obiektywna w jego ocenie nie jestem z uwagi na ten sentyment młodych lat.

ocenił(a) film na 9
creep_

Obejrzyj :-) po nastu latach nadal oddaje swój klimat .

ocenił(a) film na 8
nathalie34

Właśnie zobaczyłam ocenę filmu na profilu u znajomej i naszła mnie przemożna chęć obejrzenia - dlatego zajrzałam na forum ;]. W ogóle fajnie, że nie jestem sama taką staruchą, która spogląda na ów film z sentymentem. I wystawia sentymentalną oceną: "8", która jak na moje warunki jest dość wysoka. Ale w tym gatunku film jest naprawdę porządny, tzn. tak go przynajmniej dobrze wspominam ;]. Ludzie obecnie go oglądający oceniają go chyba gorzej. No cóż, ja uwielbiam filmy z lat 90...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones