PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229503}
5,6 3 992
oceny
5,6 10 1 3992
Dziewczyna z przedmieścia
powrót do forum filmu Dziewczyna z przedmieścia

Słaby

ocenił(a) film na 3

Może gdybym była nastawiona na film obyczajowy inaczej bym go odebrała, ale wszędzie czytałam- komedia romantyczna. Z komedią nie ma absolutni nic wspólnego, a romans z tego żaden. Przede wszystkim między bohaterami nie iskrzy, nie widać przyciągania, uczucia. Oglądając czułam niesmak, bo wyglądało to jakby bohaterka umawiała się z własnym ojcem i nie chodzi mi tu o wiek. Notabene, do roli "amanta" w tym filmie już bardziej widziałabym aktora, który zagrał ojca głównej bohaterki. 3/10

ocenił(a) film na 6
Asmodea

Czy zawsze amant musi być przystojny? Fakt, że komedią bym to nie nazwała. Myślę, że bardziej chodziło o przejście przez fascynację, próbę wspólnego życia, pogodzenie się z tym, że partner ma bogatą przeszłość, złudne poczucie bezpieczeństwa aż do wyrwania się spod skrzydeł mistrza, poczucie własnej wartości i nabranie pewności, zrozumienie swoich potrzeb i zadbanie o ich realizację:) Rozstanie z godnością, na wysokim poziomie. Poza tym zrozumienie, że jeśli wymaga się od kogoś szczerości trzeba być samemu szczerym. Ukazuje też więzi rodzinne, te prawidłowe i te zaburzone:)

ocenił(a) film na 3
kinga709

Nie chodzi mi o to, że nie jest przystojny, bo jak na swój wiek Baldwin jest niczego sobie :) tylko nie pasował do Gellar i nie stworzyli, wg mnie, zgranej ekranowej pary. Tak jak wspomniałam, gdybym podeszła do filmu jako do dramatu czy filmu obyczajowego może bardziej by do mnie przemówił. Jednak pomimo ważnych tematów jakie poruszył, zrobione było to w sposób nudny i niewciągający.

ocenił(a) film na 2
Asmodea

Gellar nie jest słabą aktorką ale w tym gniocie niestety zaprzeczyła mojej opinii

ocenił(a) film na 6
Asmodea

Rzeczywiście mi też brakowało między nimi chemii. Historia całkiem ciekawa, ale nie jest to komedia romantyczna... ani w ogóle komedia. Dobrze, że na końcu nie byli razem, bo wcale do siebie nie pasowali. Młodziutka dziewczyna zakochała się w swoim mentorze, a on to po prostu typowy pies na baby i tyle. Na jej miejscu rzeczywiście czułabym się jak ze swoim ojcem. Trochę mnie to zniesmaczyło. Dobrze, że nie było scen łóżkowych ;)

ocenił(a) film na 3
kinga709

Świetnie kinga709 opisałaś zamysł tego filmu i ja doskonale go widziałam, tylko, że film nie porywa, zakochują się tak jakby to było z góry przesądzone, są ze sobą tak sobie, generalnie nie widzę uczucia między nimi, niczego dlaczego mogliby być ze sobą mimo tych różnic... zamysł dobry, wykonanie na prawdę fatalne :/

ocenił(a) film na 3
Asmodea

Film byłby już zupełnym dnem, gdyby jeszcze na koniec do niego wróciła. Mówiąc szczerze, nie spodziewałam się niczego genialnego (film obejrzany z nudów w telewizji), chociaż nie zaprzeczę, że liczyłam na ciekawszy wątek z literaturą, być może sprawiłoby, że film byłby nieco... inteligentniejszym?

ruuudzia

Główny aktor to nie Richard Gere, dużo mu do niego brakuje, a ta dziewczyna też nie jest Julią Roberts. Ogólnie mówiąc nudniejszego filmu już dawno nie widziałam.

ocenił(a) film na 6
Dorin_filmweb

ja też, jezu ani to komedia ani dramat ani nie wiadomo co daje 6 bo nie mogę powiedzieć ze zła obsada czy źle zrobiony film ale nudy niemiłosiernie sie meczyłem oglądając to tak czułem ze ma niska ocenę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones