PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007210}

Dom z drzazg

A House Made of Splinters
6,9 497
ocen
6,9 10 1 497
7,0 4
oceny krytyków
Dom z drzazg
powrót do forum filmu Dom z drzazg

Nie dlatego że jest najlepszy, ale dlatego że na Ukrainie trwa wojna, naprawdę będę bardzo zaskoczony jeżeli nie wygra. To typowe w dzisiejszych czasach, a Oscary straciły jakąkolwiek wartość

ocenił(a) film na 8
D3Mania

Nie wydaje mi się, żeby wygrał. Pomijając wszystko to dobry dokument. Oglądałeś, czy tylko tak dla zasady się oburzasz?

Agatonik

Oglądałem, i nie chodzi tutaj o moje prywatne odczucia czy mi się spodobał czy też nie. Bez względu czy oceniłbym ten dokument na 1 czy też na 10, to i tak stawiałbym go w roli głównego faworyta na Oscarach :(

D3Mania

nie ma szans na wygraną, Oscar powędruje do "Całe to piękno i krew", "Nawalny" albo "Wulkanu miłości"

ocenił(a) film na 9
D3Mania

Zakład, że nie wygra?

ocenił(a) film na 9
D3Mania

A nie mówiłem? :)

ocenił(a) film na 6
D3Mania

Zaskoczony? Chyba nie widziales ze inny dokument w temacie zwiazanym z wojna jest nominowany ;)

D3Mania

Fim jest bardzo dobry i na Ukrainie trwa wojna. Jedno i drugie się zgadza. Oscara dostał film o tzw. "dobrym ruskim". Który nie lubi Putina, ale popiera okupację Krymu. Pozdrawiam z Ukrainy. I życzę spójnych snów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones